У Рівненському обласному краєзнавчому музеї 19 березня 2024 р. відбувся науковий круглий стіл, присвячений 385-й річниці від дня народження гетьмана Івана Мазепи.
Приємно відзначити, що в рамкам практичного заняття з дисципліни «Соціокультурна діяльність» доц. В. Тюска підготувала поетичне декламування уривків з поеми Дж. Байрона «Мазепа» зі студентками кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства РДГУ Каріною Мохначук та Вірою Сарнавською для заходу. Також, на науковому круглому столі виступила доц. В. Тюска з доповіддю «Літературна спадщина, присвячена постаті Івана Мазепи» .
![](https://hudped.rshu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-e2447a9e5e76b463a1cecdae180556a2-V-169x300.jpg)
![](https://hudped.rshu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/20240319_103946-300x225.jpg)
![](https://hudped.rshu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/-стіл-e1711011113228-225x300.jpg)
![](https://hudped.rshu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-e2447a9e5e76b463a1cecdae180556a2-V-169x300.jpg)