День вишиванки: свято національної єдності.

16 травня 2024 року на художньо-педагогічному факультеті  говорили про національну спадщину України. З ініціативи  здобувачів першого курсу кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства та доц. В. Тюски  було проведено соціокультурний захід  до Дня вишиванки. Дійство стало яскравим прикладом студентського об’єднання навколо національних традицій та звичаїв.  Під час заходу студенти читали вірші про вишиванку, провели вікторину, вручили патріотичні подарунки-стрічки, лунали  народні пісні.

Відзначення Дня вишиванки в університеті є  важливим  кроком у збереженні   національних традицій   та культурної спадщини.  Це свято  нагадує нам  про важливість  вшанування  нашої історії, національної  ідентичності.

Ми вдячні нашим Захисникам та Захисницям за можливість навчатися та працювати!  Бажаємо усім Миру, Злагоди, Добра,  Перемоги! Хай вишиті рушники, сорочки,  ікони оберігають ваші оселі та родини!