Профорієнтаційна робота викладачів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва імені Степана Шевчука

Старші викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва імені Степана Шевчука художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету Віра Чернієнко та Ірина Локшук були запрошені до складу журі Щорічного обласного огляду-конкурсу серед учнів та вчителів шкіл естетичного виховання Рівненської області. Свої твори на конкурс представили вихованці мистецьких шкіл Рівного, Дубна, Млинова, Радивилова, Демидівки, Костополя, Козина, Гощі, Острога, Оржева, Шпанова, Зорі, Зарічного, Верби, Смиги, Корнина. З метою профорієнтаційної роботи, викладачі кафедри змогли поспілкуватися з педагогами мистецьких шкіл та запросили їх вихованців опанувати мистецький фах, ставши студентом кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва імені Степана Шевчука РДГУ.