Вітаємо з відзнаками!

З нагоди Дня науки в РДГУ 16.05.2024 р. було відзначено науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти художньо-педагогічного факультету. Грамотою Департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації нагороджена заступниця декана, кандидатка педагогічних наук, доцентка  Власюк Олена Петрівна, Почесними грамотами Рівненського державного гуманітарного університету – старший викладач кафедри хореографії Рабченюк Сергій Віталійович, здобувачка ступеня вищої освіти «Бакалавр» ІV курсу спеціальності 034 Культурологія Родінчук Олена Володимирівна та здобувач ступеня вищої освіти «Магістр» I курсу спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Романич Марʼян Васильович.

Щиро вітаємо з Днем науки! День науки – свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку.

Слава Україні! Героям Слава!