Кінодень “Живи. Мрій. Долай” в РОУНБ

У рамках виробничої (переддипломної) практики здобувачі вищої освіти першого ( бакалаврського ) рівня спеціальності ” Менеджмент соціокультурної діяльності” IV курсу кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства   В. Зюлькова,  Ю. Хомич, О. Павлуш провели  Кінодень “Живи. Мрій. Долай”  у соціокультурному відділі РОУНБ (19.05.24 р., керівник – доц. В. Тюска).   Дійство  відвідали члени фізкультурно-спортивного клубу для людей з інвалідністю «Геракл», центру-підтримки «Я-Маріуполь», користувачі бібліотеки. Під час заходу студенти роздали афірмації-побажання глядачам, перед переглядом стрічки розповіли історію створення фільму режисера Сергія Чеботаренка “Пульс” та провели вікторину. Переможець отримав подарунок – книгу «10 кроків до креативної майстерності» (Остін Клеон).