Вітаємо студентів кафедри хореографії з  першим місцем на Чемпіонаті України the Challenge м. Вінниця

Вітаємо студентів кафедри хореографії з  першим місцем в категорії Contemporary Adults, small group Pro на Чемпіонаті України the Challenge м. Вінниця, який проходив 19.05.24. Керівник та балетмейстер танцювальної композиції «Я – початок» викладач кафедри хореографії Валентина Цермолонська. Студенти: Олександр Манелюк, Катерина Ковальчук, Олександра Тишкун, Валерія Надюк, Вікторія Волочнюк, Надія Юрченко, Юлія Олійник, Аліна Мозгова, Вікторія Ханенко.

Журі конкурсу: Ярослав Кайнар, Вакуров Олександр, Ірина Швець, Зезюлін Даніл, Діма Жук, Ольга Жолкевська, Юджин Кулаковський, Валентин Герасимчук, Лариса Колесник