Перемога у Міжнародному конкурсі мистецтв

Впродовж 10-15 вересня 2024 р. у Празі (Чеська Республіка) відбувся Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв «Серце Європи 2024». Він проходив за підтримки Міністерства культури Чеської Республіки, відділу освіти м. Прага, а також міжнародної організації «WAF & ART WORLD FESTIVALS». Свою заявку на участь у цьому Міжнародному конкурсі мистецтв у категорії «Profi» подала й старша викладачка кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва імені Степана Шевчука художньо-педагогічного факультету РДГУ Наталія Антонюк-Коберська.

Представлений на розсуд авторитетного журі натюрморт «Польові квіти» Наталії Антонюк-Коберської отримав високу оцінку його членів: «Широкі, енергійні мазки пензля створюють текстуровану поверхню, що додає картині об’єму та глибини… Художниця використовує імпресіоністичний підхід, що дозволяє зосередитися на передачі світла та кольору, а не на деталях… Ця робота є чудовим прикладом того, як техніка та експресивність можуть поєднуватися для створення вражаючого художнього твору».

Живописна робота викладачки РДГУ Наталії Антонюк-Коберської «Польові квіти» здобула диплом І ступеня Міжнародного конкурсу мистецтв, а сама авторка – почесне звання його лауреатки.