Методичний семінар «Сучасні виклики і актуальні проблеми наукових досліджень здобувачів вищої освіти ОС Бакалавр»

23 вересня 2024 р. на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва імені Степана Шевчука відбувся методичний семінар «Сучасні виклики і актуальні проблеми наукових досліджень здобувачів вищої освіти ОС Бакалавр». Його учасниками стали викладачі та студенти ІV курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Професор Олександр Сташук у своєму виступі закцентував на актуальності теми кваліфікаційного дослідження. Доцентка Любов Крайлюк зупинилася на основних проблемах академічної доброчесності в навчальних і наукових працях здобувачів вищої освіти. Професорка Руслана Шеретюк розкрила зміст і сутність понять «об’єкт» і «предмет» наукового дослідження. Доцентка Олена Власюк продемонструвала присутнім студентам приклади використання візуального контенту для презентації творчого та наукового доробку на захисті кваліфікаційних робіт. Після виступів викладачів кафедри відбулося обговорення тем кваліфікаційних робіт студентів ІV курсу, в якому взяли участь їх керівники (Іванна Токар, Віра Чернієнко, Олена Власюк, Олександр Сташук).