Альманах наукового товариства «Афіна» кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства “АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КУЛЬТУРОЛОГІЇ “
Науковий періодичний збірник кафедри «Актуальні питання культурології» зареєстрований у науко-метричній базі (Париж, Франція) і має відповідні штрих-коди.
Видання індексується: Index Copernicus (Польща), Google Scholar, Cosmos (США) та Research Gat», Research Bible (Німеччина); СЕЕОL; Cite factor; European Reference Index for the Humanities (ERIH), Збірник поданий на порталі Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського в інформаційному ресурсі
«Наукова періодика України».

УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА: МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, ШЛЯХИ РОЗВИТКУ Напрям: Культурологія
“УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА: МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, ШЛЯХИ РОЗВИТКУ” Напрям: Культурологія
Фаховий науковий збірник кафедри, категорії “Б” «Українська культура: минуле, сучасне, шляхи розвитку» (напрям «Культурологія»), зареєстрований у науко-метричній базі (Париж, Франція) і мають відповідні штрих-коди.
Збірник перереєстрований МОН України як фахове видання з культурології (Додаток 4 до наказу Міністерства освіти і науки України 02.07.2020 № 886) і входить до категорії «Б», за спеціальностями: 023 – образотворче мистецтво; 024 – хореографія; 025 – музичне мистецтво; 026 – сценічне мистецтво; 027 – музеєзнавство; 034 – культурологія.
УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА: МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, ШЛЯХИ РОЗВИТКУ Напрям: мистецтвознавство
“УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА: МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, ШЛЯХИ РОЗВИТКУ” Напрям: мистецтвознавства
Фаховий науковий збірник кафедри, категорії “Б” «Українська культура: минуле, сучасне, шляхи розвитку» (напрям «мистецтвознавства»), зареєстрований у науко-метричній базі (Париж, Франція) і мають відповідні штрих-коди.
Видання індексується: Index Copernicus (Польща), Google Scholar, Cosmos (США) та Research Gat», Research Bible (Німеччина); СЕЕОL; Cite factor; European Reference Index for the Humanities (ERIH), Збірник поданий на порталі Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського в інформаційному ресурсі «Наукова періодика України».
Збірник перереєстрований МОН України як фахове видання з мистецтвознавства (Додаток 4 до наказу Міністерства освіти і науки
мистецтво; 026 – сценічне мистецтво; 027 – музеєзнавство; 034 – культурологія

Колектив кафедри – організатор щорічних міжнародних науково-практичних конференцій соціокультурної проблематики (з 2004 р.), у роботі яких беруть участь 300-530 науковців із 52-94 ЗВО і Національних Бібліотек України, музейних, архівних установ, а також ЗВО Китаю, США, Ізраїлю, Португалії, Німеччини, Польщі, Кореї, Болгарії, Туреччини, Азербайджану, Казахстану, Катару тощо; співорганізатор Всеукраїнських й міжнародних наукових заходів, проведених спільно з Херсонським держуніверситетом, Полтавським НПУ ім. В.Короленка, Національною музичною академією ім. П. Чайковського, КНУКіМ, КУК, Ніжинським держуніверситетом ім. М.Гоголя, НаУ «Острозька академія» та ЗВО країн ЄС (університети ім. Я.Длугоша, ім. М.Коперніка, Жешовський університет), Рівненською ОУНБ і КЗ «Рівненський ОЦНТ» РОР, різноманітних арт-флешмобів, організованих спільно з ВНУ ім. Лесі Українки, галереєю європейського живопису «Євро-Арт» (Рівне).