Випускники кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету:
Полупан Ольга Вікторівна – майстриня самчиківського розпису, членкиня Національної спілки майстрів народного мистецтва України, викладачка, директорка Самчиківської художньої школи традиційного народного декоративно-прикладного мистецтва (Хмельницька обл.). Випускниця кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету 2015 р. Учасниця всеукраїнських та міжнародних виставок і фестивалів з демонстрацією традиції самчиківського розпису. Переможниця обласного конкурсу-виставки «Кращий твір року-2021» у номінації «Декоративний розпис, народна картина» (диплом за II місце). У 2021 році стипендіатка Президента України для молодих майстрів народного мистецтва.
Стеблюк Сергій Андрійович – майстер з художньої обробки дерева. У 2009 р. завершив навчання в Рівненському державному гуманітарному університеті, кафедру образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Учасник та переможець ряду всеукраїнських та міжнародних фестивалів дерев’яної скульптури в Україні, Польщі (Гданськ, Лоджево, Яніково), Німеччині (Цвікау), Франції.
Щеглеватих Сергій Олександрович – фотохудожник. Член Національної спілки фотохудожників України. Голова громадської організації «Фотоклуб «Гранд». Міжнародне звання фотохудожника FIAP. У 2008 р. завершив навчання у Рівненському державному гуманітарному університеті, кафедру образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Учасник та переможець низки всеукраїнських та міжнародних фотопроєктів.
Яковишин Дмитро Сергійович – майстер декоративно-прикладного мистецтва. Засновник творчої студії гончарства «Теракота» у Рівному. У 2009 р. завершив навчання у Рівненському державному гуманітарному університеті, кафедру образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Учасник місцевих (Рівне), всеукраїнських (Київ), міжнародних (Опішня) виставок та щорічних мистецьких фестивалів.
Хавтура Олена Іванівна – художниця декоративно-прикладного мистецтва. У 2010 р. завершила навчання у Рівненському державному гуманітарному університеті, кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Учасниця місцевих (Рівне), всеукраїнських (Київ, Львів), міжнародних (Луцьк, Івано-Франківськ) виставок. Презентувала персональні виставки у Рівному та області (Березне, Костопіль).
Істоміна Галина Валентинівна – кандидатка мистецтвознавства, наукова співробітниця Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Рильського НАН України, член Національної спілки художників України. Випускниця Рівненського державного гуманітарного університету кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (2001). Закінчила аспірантуру ІМФЕ ім. М. Рильського НАН України. Кандидатська дисертація «Мистецтво народної кераміки Волині другої половини XIX — XX століть (типологія, стилістика, художні особливості)» захищена у Львівській національній академії мистецтв (2008). Авторка близько 50 публікацій у періодичних виданнях і збірниках. Співавторка “Історії декоративного мистецтва України” у 5 томах (ІМФЕ). Авторка монографії: «Мистецтво народної кераміки Волині другої пол. XIX – XX ст.» (2009). Співзасновниця Громадської організації «Конгрес українських керамологів». Учасниця міжнародних і всеукраїнських художніх пленерів, симпозіумів кераміки, всеукраїнських виставок. Членкиня журі всеукраїнських мистецьких конкурсів.
Хомутова Анастасія Андріївна – художниця, ілюстраторка, викладачка. Навчалася у Рівненському державному гуманітарному університеті та закінчила його у 2016 р. за спеціальністю Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація. У 2014 р., ще навчаючись в університеті, почала розписувати одяг і захопилась цим напрямом. На даний момент створила близько 1000 кастомних речей, які знайшли своїх власників по всьому світу – від Великої Британії, Канади до Австралії. Після повномасштабного вторгнення росії, створила серію ілюстрацій на воєнну та патріотичну тематику. За допомогою них, художниці разом із командою вдалося зібрати більше 250000 гривень для української армії за допомогою продажу стікерів, футболок та аксесуарів. У 2022 р. переїхала до Лос-Анджелеса, США, де продовжує свою творчу діяльність, бере участь у виставках, ярмарках, одягає людей у неповторний одяг і не втомлюється розповідати світові про Україну.
Мойсюк Ольга Сергіївна – кандидатка мистецтвознавства, художниця, ілюстраторка, викладачка, засновниця Художньої школи для дітей, підлітків і дорослих – ART STUDIO by Olha Moisiuk, відкриття якої відбулося 28 січня 2023 року у місті Оберн, штату Вашингтон, США. Випускниця кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету 2007 р. Захистила кандидатську дисертацію в Інституті мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського у 2014 р. Проілюструвала дві дитячі книги, дві обкладинки наукових книг (Україна, 2015 – 2016 рр.) та намалювала обкладинку та ілюстрації до журналу «Roots & Recipes» від Project Feast (США, 2017). Здійснила розпис стіни за власним проектом (виграла Грант від штату Вашингтон для творчого проекту) в Ubuntu Street Cafe від Project Feast (США, 2018). Авторка монографії про декоративне мистецтво Рівненщини (Рівненська область, Україна, 2016) та численних одноосібних публікацій (наукових статей, рецензій, тез) у фахових наукових журналах. Авторка персональних та колективних виставок в Україні та США. Гусєв Павло Володимирович – художник, ілюстратор. 2003 р. вступив до Рівненського державного гуманітарного університету на перший курс художньо-педагогічного факультету. 2008 року закінчив РДГУ і отримав повну вищу освіту (спеціаліст) за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» та здобув кваліфікацію «Художник-майстер декоративно-прикладного мистецтва, викладач». З 2009 до 2012 р. працював викладачем образотворчого мистецтва Іршанської школи мистецтв та керівником гуртків Іршанського центру естетичного виховання Іршанської селищної ради Володарсько-Волинського району (нині Іршанської громади Коростенського району) Житомирської області. З 2009 р. працює художником-оформлювачем Палацу культури та спорту «Титан» філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» акціонерного товариства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія». Учасник місцевих, обласних, регіональних та персональних виставок.
Лісівка Світлана Сергіївна – художниця. У 2006 р. завершила навчання у Рівненському державному гуманітарному університеті, кафедру образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Презентувала ряд персональних виставок «Живу кольором. Звуком. Лінією. Словом. Моментом…», «Контрасти», «Network…і не тільки» (Рівне), «Переплетення» (Острог, Луцьк), «Network» (Київ). Діє асоціація випускників кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва РДГУ
https://www.facebook.com/share/GqD4XamZj2nXTBio/?mibextid=Ggjkza