День вишиванки на факультеті

Дорогі студенти, шановні викладачі, колеги!

Деканат вітає усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки. Це не просто одяг, це символ нашої державності, нашої країни. Саме вишиванка вирізняє українця з-поміж інших.

Вишиванка символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Це свято української традиції і культури, апеляція до української національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу. День української вишиванки – це ланцюг минулого, сьогодення і майбутнього для кожного свідомого українця!

З нагоди Дня вишиванки кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва організувала виставку робіт викладачів та студентів кафедри, провела майстер-класи з вишивки.