Вітання з Днем науки

Шановні колеги!

Деканат щиро вітає Вас з професійним святом – Днем науки! Адже це свято всіх, хто здійснюєь свій внесок у розвиток вітчизняної та світової науки – від студента та аспіранта до іменитого вченого. Висловлюємо Вам щиру вдячність за відданість науці, нові цікаві результати, високий рівень наукових досліджень.

Бажаємо колективу факультету нових творчих пошуків і здобутків, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів і перемог на нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху. Хай ніколи не згасають ваші прагнення до нових знань, хай завжди вас супроводжує натхнення!

Вітаємо науковців факультету, які відзначені грамотами ректорату з нагоди Дня науки:

Яриніча Олега Валерійовича – студента-магістранта кафедри культурології і музеєзнавства, переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі соціальних комунікацій;

Виткалова Сергія Володимировича – кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри культурології і музеєзнавства;

Казначеєву Людмилу Миколаївну – кандидата історичних наук, доцента кафедри культурології і музеєзнавства;

Крайлюк Любов Валентинівну – кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва;

Мельничук Олену Миколаївну – кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри театральної режисури