Нові форми співробітництва

27 травня за ініціативи завідувача кафедри культурології та музеєзнавства проф. В.Г.Виткалова і проректора з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи РДГУ проф. Ю.В.Пелеха відбулася робоча зустріч із представником Міністерства освіти Китайської народної республіки PhD Vey Limin, під час якої були обговорені питання майбутньої співпраці Міністерства освіти і науки КНР і ВНЗ Китаю та РДГУ, а саме: навчання китайських студентів за спеціальностями РДГУ; навчання українських студентів за програмами «Подвійний диплом»; стажування у ВНЗ Китаю; можливість спільних публікацій; підвищення кваліфікацій тощо.

Сторони домовилися про підписання Угоди про партнерство та співробітництво вже у червні цього року.