Вітання з нагоди Міжнародного дня художника

Щороку у другу неділю жовтня кожен з жителів нашої держави має можливість долучитись до чудового свята людей творчої професії – Дня художника.
Колектив факультету вітає митців та студентів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва з професійним святом. Прийміть щиру вдячність за ту радість, яку даруєте людям, за хвилини піднесення при зустрічах з прекрасним, створеним вашими руками, за талант, за усвідомлення великої гуманістичної ролі творчості, за те, що у ваших творах є частка рідної землі – велике спасибі вам!
Бажаємо вам добра і процвітання, міцного здоров’я та творчої наснаги, нових здобутків і звершень. Нехай музи творчості й натхнення надовго оселяться у ваших майстернях.