“Різнобарв’я твоє, Україно!” виставка старшого викладача кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Ірини Миколаївни Локшук та її студентів

У рамках святкування Днів художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету відбулося відкриття виставки  акварельного живопису, гобелена та батика «Різнобарв’я твоє, Україно!» старшого викладача кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Ірини Миколаївни Локшук та її студентів.

Різноманітна тематика та колористика презентованих робіт розкриває красу та велич української землі в історичній ретроспективі. На виставці репрезентовані акварелі І.М.Локшук «Кореччина. Старі дерева»,  «Околиці Здолбунова», «Над озером», «У горах»,  «Біля лісу. Осінь», «Натюрморт з птахом»,  «Натюрморт з лампою», диптих «Польові квіти» тощо. Серед студентських робіт виділяються текстильні твори «Мелодія українського Полісся» (Н.Максимчук), «У ніч купальську влітку засяє диво-квітка» (Л.Дякова), «Феєрія: пори року» (В.Ляхно),  «Роздоріжжя душі» (О.Прислупська), «Рання весна в холодній імлі» (М.Байцер), «Моє рідне село, моя маленька Батьківщина» (О.Перець) та інші.

За період педагогічної практики під керівництвом І.М.Локшук   було успішно захищено 62 студентські дипломні роботи (ОКР бакалавр та ОКР спеціаліст), у яких чітко розкривається актуальність теми, відзначається новизна підходу до висвітлення проблематики, високе технологічне виконання мистецького твору.

Мистецькі досягнення Ірини Миколаївни Локшук та її студентів експонувалися у залах Рівного, Березного, Острога (Рівненська область), Нетішина (Хмельницька область) та Києва на Творчому звіті майстрів мистецтв і художніх колективів Рівненської області в Національному палаці мистецтв «Україна» (2009 р.). Кращі дипломні та курсові   студентські роботи (гобелени, батики, одяг) презентовані на виставках «Під покровом твоїм, Богородице» (Рівненський  міський будинок культури, 2014 р.), «Чарівний світ батика» (Рівненська обласна бібліотека для молоді, 2014 р.), «Текстильний передзвін» (міський краєзнавчий музей м. Нетішина Хмельницької обл., 2015 р.), «Тобі, Україно» (Рівненський  міський будинок культури, 2015 р.), «Тобі, Україно – миру, щастя і добра» (Рівненський академічний український музично-драматичний театр,  2015 р.).