Святкування Дня матері

Твоя любов дає мені наснагу,
Твоя любов веде в незнаний світ,
Так будь вовік благословенна Мати,
Твоя любов вчить, як у світі жить.
13 травня 2018 року на майдані Незалежності міста Рівного о 16 годині відбувся святковий концерт з нагоди Дня матері в Україні «Мамин день». У концерті, який відбувався за підтримки і сприяння міського голови В.Хомка,  взяли участь художні колективи кафедри хореографії («Візерунки» – ансамбль народного танцю (А.Самохвалова, І.Легка), «Неоданс» – ансамбль сучасної хореографії (Р.Горбачук, Т.Лобан), «Флеш» – ансамбль бального танцю (Р.Гриценюк, С.Рабченюк), запрошені художні колективи (ансамбль народного танцю «Краплина Полісся» школи мистецтв с. Зоря;  зразковий ансамбль танцю «Поліський віночок» Рівненської класичного гімназії «Престиж»; зразковий ансамбль сучасного танцю «Діалог» комунального закладу Рівненський міський палац культури; підготовча група народного ансамблю сучасно-естрадного танцю «Ілюзія» Палацу культури «Хімік» Приватного акціонерного товариства «Рівне-Азот»). У виконанні студентів і випускників кафедр культурології та музеєзнавства (В.Пашинська, О.Усик, І.Клімцова, Т.Радченя, М.Приймачук, М.Лаврів, вокальне тріо «Мальви»), театральної режисури (А Лисенко, Г.Голуб) прозвучали чудові пісні та поетичні рядки, присвячені Мамі, материнській любові. Викладачі та студенти кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва організували виставку творчих робіт, якою захоплювалися рівняни.
Святкові заходи пройшли на високому виконавському рівні, зібрали сотні глядачів на майдані, отримали схвальні відгуки серед жителів міста.
Дякуємо організаторам та учасникам концерту, всім, хто взяв участь у святкових заходах!