Хореографічна передноворічна вистава

02 грудня 2018 року студенти кафедри хореографії художньо-педагогічного факультету РДГУ на сцені Рівненської обласної філармонії вітали дітей та їх батьків передноворічною хореографічною виставою.

Танцювальний проект «Казки до свята: пригоди Чиполінки (за мотивами казок Дж. Родарі, муз. А.  Хачатуряна) та напередодні зимових свят (на музику сучасних композиторів).

Керівник проекту старший викладач Самохвалова А.В. Ведуча концерту концертмейстер Тетяна Вакулюк, концертмейстер Оксана Марач.

Традиційно були запрошені діти з Тучинського реабілітаційного центру.

Виступи студентів-хореографів та дитячих колективів, якими керують наші студенти, отримали схвальні відгуки. Всі дітки, які були присутні в залі, отримали невеличкі подарунки від студентів кафедри хореографії художньо-педагогічного факультету.