Мистецтво графіки викладачів Інституту мистецтв Університету Яна Кохановського у м. Кельце (Польща)

5 грудня 2018 р. на художньо-педагогічному факультеті Рівненського державного гуманітарного університету відбулася творча зустріч із викладачами Інституту мистецтв Університету Яна Кохановського у м. Кельце (Польща) – знаними польськими художниками в царині графіки доктором мистецтва, професором Катажиною Зьолович, доктором Мацейем Здановичем. На огляд глядача були представлені три різні підходи до інтерпретації художнього потенціалу мистецтва графіки.

Унікальність виставки графіків сучасної Польщі у стінах нашого навчального закладу полягає в тому, що це відбувається вперше і художники є авторами самобутніх графічних технік, котрі у своїй творчості використовують як класичні технічні прийоми, так і новостворені самими митцями. Вони сформували власну унікальну мистецьку мову.

З вітальним словом до гостей, колег та студентів звернувся проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи , доктор педагогічних наук, професор Пелех Ю.В. Також гостей привітали декан художньо-педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Дзюбишина Н.Б., доктор історичних наук, професор Шеретюк Р.М., завідувач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, кандидат педагогічних наук, професор Сташук О.А., кандидат мистецтвознавства Крайлюк Л.В.

Під час зустрічі відбулись відео-презентація Університеу Яна Кохановського , обговорення виставки, ділове спілкування з питань подальшої творчої та наукової співпраці.