Вітаємо з досягненнями!

 

Доктор історичних наук, професор кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва художньо-педагогічного факультету Шеретюк Руслана Миколаївна стала переможцем VII Всеукраїнського конкурсу науково-методичних і творчих робіт, що проводився в рамках Міжнародної науково-творчої конференції «Художня культура і мистецька освіта: традиції та сучасність» 20-21 листопада 2018 р. на базі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтва (м. Київ).

Навчальний посібник авторства Р. М. Шеретюк під назвою «Мистецькі набутки ордену піарів на Волині в контексті художніх візій доби бароко» (2017 р.), підготовлений для студентів четвертого курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» здобув І місце в категорії «Методичні розробки для мистецьких ЗВО», напрям «Образотворче мистецтво і дизайн».

Написаний за сприяння стипендіальної програми Музею історії Польщі у Варшаві навчальний посібник Р. М. Шеретюк ґрунтується на матеріалах, опрацьованих авторкою у польських архівах і бібліотеках. З огляду на це, а також актуальність окресленої у посібнику мистецтвознавчої проблематики, навчальне видання Шеретюк Р. М. здобуло не лише схвальні відгуки журі, а й таку високу оцінку.