На крилах Лесиних пісень!

«На крилах Лесиних пісень» – так студенти кафедри культурології та музеєзнавства художньо-педагогічного факультету назвали літературно-музичну композицію, яку підготували й провели 21 лютого, у день рідної мови, у відділі мистецтв Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки з нагоди 148 річниці від дня народження української письменниці Лесі Українки.

Ведучі – Олена Усик та Карина Пінчук крок за кроком провели глядачів тернистими стежками життя славетної, феноменальної жінки в історії світової культури.

Юлія Кравчик у ролі Лесі Українки читала поезії, листи до рідних, до дорогого її серцю друга – Сергія Мержинського (роль якого виконав Богдан Вальд). У виконанні студентів інституту мистецтв РДГУ звучали українські народні пісні та пісні на вірші Лесі Українки.

Літературно-музична композиція завершилася словами:

Не стерлась райдужна сторінка

Не вмерла пісня лісова

Безсмертна Леся Українка

Була і є навік жива!

А потім вдячні глядачі переповненої зали подарували нашим артистам овації й щирі слова подяки!