ПАМ’ЯТАЄМО! НЕ ЗАБУДЕМО! ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ!

11-го лютого 2015-го року Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день – «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого.

Щоб належно вшанувати мужніх учасників Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави, студенти та викладачі художньо-педагогічного факультету провели захід, присвячений пам’яті випускника кафедри театральної режисури Героя Небесної Сотні, Героя України – Олександра Храпаченка.

З емоційним та натхненним словом до присутніх звернувся ректор університету професор Р. Постоловський, який зазначив, що минають 5-ті роковини подій на Майдані, під час яких загинуло більше сотні людей, котрі виступили на захист України. Серед них були і наші студенти – Олександр Храпаченко та Едуард Гриневич. Ми пам’ятаємо й пишаємося своїми випускниками, їх подвиг надихає на добрі справи та формує національну гідність і патріотизм студентів.

Виступи завідувача кафедри театральної режисури доцента В. Богатирьова, відомого рівненського поета О.Берестяного, одногрупниці Тетяни свідчать про вартість життєвого подвигу Сашка та його відданість ідеалам Революції Гідності, котрі слугуватимуть орієнтиром щодо пам’яті й мужності Героїв Небесної Сотні.

ПАМ’ЯТАЄМО! НЕ ЗАБУДЕМО! ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ!