«Мистецькі лабіринти»

22 травня 2019 р. у «Культурно-археологічному центрі «Пересопниця» відбулося відкриття виставки творів декоративно-прикладного мистецтва «Мистецькі лабіринти» студентів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету.

Мистецька виставка налічує близько 40 масштабних творів – гобеленів, художніх виробів з дерева, художню кераміку та приурочена до 870-річчя села Пересопниця. Вражає тематика представлених робіт та професіоналізм у виконанні виробів. Твори, що в першу чергу привертають увагу, а також  розкривають тематику славнозвісної Пересопниці :

• «Письмена, що доносять істину» Молодика Дмитра;
  • «Пересопниця» Снітка Максима;
  • «Святий Серафим Саровський» Хіночика Володимира;
  • «Барви княжого міста» Максимчук Наталії;
  • «Порожні люди» Гриценко Марії.
  • «Федір Штейнгель» Живюк Анастасії,
  • «Гальшка Острозька» Пігаль Тетяни,
  • «Золота підкова» Бориса Возницького» Виноградової Тетяни та інші.

Усі представлені на виставці мистецькі твори виконані під керівництвом висококваліфікованих викладачів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва  художньо-педагогічного факультету РДГУ.

Упродовж навчального року це вже друга мистецька співпраця «Культурно-археологічного центру «Пересопниця» та Рівненського державного гуманітарного університету. Так,  у 2018 р. у виставковій залі музею експонувалася виставка художниці, старшого викладача кафедри  Ірини Локшук «Надихаючись прекрасним», що отримала схвальні відгуки.