Дні кафедри театральної режисури

25 вересня 2019 року завершився показ творчих робіт студентів кафедри театральної режисури художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету в рамках Днів кафедри. Дана імпреза відбулася з нагоди 20-річчя РДГУ.
14 вересня студенти та магістранти кафедри взяли участь у святкуванні Дня селища Гоща Рівненської області, презентували уривок з вистави «Маруся Чурай» за поемою Ліни Костенко.
17 вересня відбулася презентація книжки про творчість відомого поета-пісняра Вадима Крищенка.
17 вересня на малій сцені Рівненського академічного музично-драматичного театру магістранти взяли участь у творчому вечорі актора театру, викладача кафедри театральної режисури Олега Пшина.
18 вересня для старшокласників м. Рівного в актовій залі РДГУ по вул. С.Бандери була показана комедія Даріо Фо «Не кожний злодій-грабіжник» – робота студентів ІУ курсу.
19 вересня – показ студентських робіт ІІІ курсу – уривки з сучасної драматургії. Цього ж дня у приміщенні Рівненського академічного театру ляльок була показана режисерська робота магістра 5 курсу Світлани Притули, вистава за п’єсою Т. Комиліної «А на вулиці плаче дощ…»
23 вересня в камерній залі по вул. Котляревського, 16 відбулася презентація монологів та монодрам заочного акторського курсу.
25 вересня показом інсценованих оповідань у виконанні студентів 2 курсу дні кафедри театральної режисури на факультеті завершилися.