До дня художника

У рамках святкування Дня художника студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» художньо-педагогічного факультету РДГУ відвідали мистецьку виставку Рівненської обласної організації Національної спілки художників України. Вони не лише ознайомилися з доробком сучасних рівненських художників, але й продовжили опановувати методику мистецтвознавчого опису і аналізу живописного твору, використовуючи конкретні приклади. До слова, така практика проведення практичного заняття з «Теорії мистецтва» діє вже не перший рік, вона дозволяє студентам як унаочнити, так і поглибити теоретичні знання цього навчального курсу. Водночас знайомство з представленими на виставці експонатами дозволило зробити певні узагальнення щодо тенденцій сучасного вітчизняного мистецтва. Хоча воно полістильове та поліжанрове, та його прикметною рисою є етнічна пам’ять, що виражається у художньому творі, зокрема, через його сюжетику, стилістику, настрій, колорит і динаміку.