Україно-польський фестиваль-конкурс мистецтв

08-10 листопада 2019 року відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Lega Art Fest” під патронатом бургомістра м. Олецко Кароля Собчака (Польща). Фестиваль-конкурс відбувся в рамках співпраці між Рівненським державним гуманітарним університетом та осередком спорту і рекреації “Lega” (Польща).
Організаторами конкурсу виступили викладачі кафедри хореографії Елла та Дмитро Манелюки. На фестивалі демонстрували своє мистецтво близько 200 учасників: вокальні, хореографічні колективи та окремі виконавці з України та Польщі.
У конкурсі взяли участь студенти кафедри хореографії художньо-педагогічного факультету Новак Марина та Манелюк Владислав, які на високому рівні представили мистецтво танцю і стали лауреатами І ступеня.
Так тримати та прагнути нових звершень!
Вітаємо викладачів та студентів кафедри хореографії з новими досягненнями! Бажаємо подальших творчих успіхів і перемог!