Танці покоління незалежних

30 листопада 2019 року в залі органної та камерної музики Рівненської обласної філармонії відбувся концерт «Танці покоління незалежних» за участю студентів IV курсу (бакалаври) денної форми навчання та студентів магістратури денної та заочної форм навчання кафедри хореографії художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету.
Глядачам запропонували переглянути хореографічні композиції різних характерів та напрямів. Найбільшу увагу привернули хореографічні мініатюри «Мама» у постановці Катерини Косюк, Ярослава Чевелюка; «Іспанський танець» Ірини Копель; композиція на музику сучасної італійської композиторки Марії-Габріелли Капелетті «У місячному сяйві» – хореографічне втілення Ангеліни Онищук; «Гіпнотизер» у постановці та виконанні Софії Мудрик, Володимира Толчанова.
Окремої уваги заслуговує хореографічна картина «Еволюція клітини», яку майстерно поставили і виконали студенти IV курсу. Головні балетмейстери композиції – Дмитро Москалик, Надія Панчук.
З вітальним словом до глядачів звернулася завідувачка кафедри хореографії, професор Лілія Савчин.
Студентський виступ організували та втілили в життя старший викладач кафедри хореографії Алла Самохвалова, концертмейстери Тетяна Вакулюк та Ірина Казимірська.