І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хореографії

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА «ХОРЕОГРАФІЧНІ НАРИСИ ХХІ СТОЛІТТЯ» 2019-2020 рр.
З 16 по 20 грудня 2019 року на базі кафедри хореографії художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету проходив І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія». Завдання Олімпіади дозволили визначити готовність студентів до хореографічно-педагогічної, постановочної, організаційно-методичної роботи у різних стилях та жанрах хореографічного мистецтва.
У творчих змаганнях взяли участь здобувачі в/о І (бакалаврського) ступеня 1-4 курсів та здобувачі в/о ІІ (магістерського) ступеня спец. 024 «Хореографія». Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади передбачав участь конкурсантів у таких номінаціях:
1 номінація – базовий рівень фахових хореографічних компетентностей(класичний танець);
2 номінація – вищій рівень фахових хореографічних компетентностей (народно-сценічний танець);
3 номінація – балетмейстерська компетентність хореографа (мистецтво балетмейстера):
– хоровод, рондо;
– сюжетний, безсюжетний;
– танець для дітей.
Проведення олімпіади передбачало виявлення рівня хореографічно-виконавської та композиційно-постановочної майстерності студентів, вираження художнього світогляду та образного мислення конкурсантів, здатності дотримуватися методичного виконаннязавдання.
Оцінювали учасників олімпіади викладачі кафедри хореографії.Голова журі – кандидат мистецтвознавства, ст. викладач Маркевич Л.А. Члени журі – ст. викладач Волошина Л.П., ст. викладач Рабченюк С.В., викладач Манелюк Е.В., викладач Гордєєва О. Ю.Такий склад журі забезпечив об’єктивну оцінку фахових компетентностей студентів.
За підсумками всіх завдань І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія» студенти посіли такі місця:
І номінація:
1 місце – Павловська Анна, 1 курс;
2 місце – Польченко Христина, Сопільняк Вікторія, 1 курс;
3 місце – Шевчук Захар, 1 курс.
ІІ номінація:
1 місце– Чевелюк Ярослав, Москалик Дмитро;
2 місце– Гринюк Павло, Осійчук Максим;
3 місце –Артимко Софія, Онищук Ангеліна.
ІІІ номінація:
1 місце – Гудим Аня;
2 місце – Новак Марина;
3 місце – Шингер Аня.
Переможці І етапу рекомендовані до участі в ІІ етапі.