Вітаємо випускників факультету з отриманням дипломів магістра!

28 січня 2020 року на художньо-педагогічному факультеті відбулась церемонія вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «Магістр».
Цьогоріч дипломи магістра отримали 29 випусників: хореографи, режисери, актори, культурологи, фахівці з декоративно-прикладного мистецтва та музейної справи.
Колектив факультету щиро вітає випускників, котрі ще вчора були старанними студентами, вчасно готувались до занять, успішно складали сесії, брали активну участь у житті факультету, кафедр, груп, організовували і були учасниками цікавих і креативних заходів, а сьогодні – дипломовані фахівці.
Диплом магістра – це фініш в університеті, але водночас це кар‘єрний старт!
Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому! Ви – майбутнє нашої країни, від вас залежить, якою стане наша держава! Ви найкращі і неповторні!
Щиро зичимо вам натхнення, наполегливості, кар‘єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Божого вам благословіння, щедрої долі, вірних друзів, невичерпної енергії!

З найщирішими побажаннями
адміністрація факультету