День знайомства зі студентами!

15 вересня 2020 року відбулося знайомство деканату та кафедр художньо-педагогічного факультету зі студентами І курсу освітнього ступеня «Бакалавр» та «Магістр»! З вітальним словом до студентів звернулися декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Дзюбишина Наталія Богданівна, завідувач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва професор Сташук Олександр Андрійович, завідувач кафедри театральної режисури професор Богатирьов Володимир Олександрович, завідувач кафедри хореографії доцент Маркевич Лариса Анатоліївна, завідувач кафедри культурології та музеєзнавства професор Виткалов Володимир Григорович, куратори академічних груп.
Після урочистої частини відбулися зустрічі студентів-першокурсників із заступниками декана, кураторами груп, викладачами кафедр.
Щиро вітаємо усіх з чудовим поповненням в родині факультету! Бажаємо наснаги, здоров’я, оптимізму в новому навчальному році!