Світла пам’ять про Степана Івановича Шевчука назавжди збережеться в наших серцях


Колектив художньо-педагогічного факультету і кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва
глибоко сумує з приводу великої втрати 17 вересня 2020 року відійшов у вічність довголітній працівник університету,кандидат філологічних наук, професор Шевчук Степан Іванович (25.11.1944-17.09.2020)
Шевчук Степан Іванович ― кандидат філологічних наук, професор, заслужений працівник культури України, відмінник освіти, лауреат республіканської премії ім. Павла Чубинського. За активну просвітницьку діяльність, особистий внесок у справі патріотичного виховання молоді нагороджений Почесною грамотою обласної ради та пам’ятним знаком. За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної церкви нагороджений Орденом Христа Спасителя.
Народився Степан Іванович 25 листопада 1944 року у сім’ї священика. Вищу освіту здобув (1965-1969) в Рівненському державному педагогічному інституті отримавши диплом з відзнакою.
Працював завідувачем кафедри фольклору та народного співу, проректором з наукової та творчої роботи Рівненського державного інституту культури; завідувачем кафедри українознавства, згодом кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, директором Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету.
Степан Іванович був чудовою, доброю людиною, досвідченим педагогом, плідним науковцем, мудрим талановитим керівником, доброзичливим колегою, зразковим сім’янином. Підтримував у колективі гуманні взаємини, постійно сприяв розвитку творчої атмосфери в університеті, завжди спонукав обдаровану молодь до мистецького зростання та утверджував християнські цінності.
Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким!
Вічна пам’ять!