Виставка художнього текстилю «Спіраль часу. Іванна Токар. 25 років педагогічної діяльності»

7 жовтня 2020 року о 16 годині в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (Відділ мистецтв, ІІІ поверх) відбулась презентація виставки художнього текстилю «Спіраль часу. Іванна Токар. 25 років педагогічної діяльності»

Токар Іванна Василівна – старший викладач кафедри  образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, член Національної спілки художників України, член ГО «Колоарт».

Народилася у Львові. Працює в галузі художнього текстилю. Закінчила Львівське училище прикладного мистецтва ім. І. Труша, Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва (нині ЛНАМ), відділення художнього текстилю. З 1984 року – учасниця регіональних, всеукраїнських, міжнародних художніх виставок. Її роботи знаходяться у приватних колекціях в Україні, Англії, Ізраїлі, Сполучених Штатах Америки, Швеції, Фінляндії, Нідерландах, Чехії, Росії, Австралії.

Значну частину експозиції займають представлені дипломні роботи різних років випуску мисткині. Переглянути творчі роботи викладачки Іванни Токар та її учениць, які досі працюють в галузі художнього текстилю, можна до 25 жовтня 2020 року.