З ЮВІЛЕЄМ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ДЕКАНА ХУДОЖНЬО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ, КАНДИДАТА ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТА  ДЗЮБИШИНУ НАТАЛІЮ БОГДАНІВНУ!

Шановна Наталіє Богданівно! Від усієї факультетської родини прийміть вітання з Днем народження! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, невтомності та нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів. Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість. Щоб Ваші старання були виправдані вдячністю колег та студентів. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення.

Наша дорогенька, Наталіє Богданівно, для Вас троянди, усмішки, цілунки, привітання!

Хай втілюються у життя усі Ваші бажання.

Ваш ювілей – це лиш фрагмент життя,

Черговий кадр у цім чарівнім світі.

Хай в цьому кадрі буде більше світла,

А тіні всі хай кануть в небуття.

Хай весни будуть в райдужній палітрі,

Незгоди хай розчиняться в повітрі,

І кожен день у ритмі танцю хай душа кружляє ,

А доля щастя й миру посилає!