Розпорядження декана про відзначення кращих студентів з нагоди Міжнародного дня студента

РІВНЕНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ  УНІВЕРСИТЕТ

ХУДОЖНЬО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

16 листопада 2020 р                                            № 36

м. Рівне

За успіхи у навчанні, активну громадську і науково-творчу роботу та з нагоди Міжнародного дня студента

н а г о р о д и т и  грамотами здобувачів вищої освіти  факультету:

1. Бурчак Ангеліну Вікторівну – здобувача освітнього ступеня магістр спеціальності «Сценічне мистецтво»
  2. Савчук Вероніку Анатоліївну ­­­– здобувача освітнього ступеня магістр спеціальності «Сценічне мистецтво»
  3. Притулу Світлану Юріївну ­­­– здобувача освітнього ступеня магістр спеціальності «Сценічне мистецтво»
  4. Дибач Ірину Анатоліївну ­­­– здобувача освітнього ступеня магістр спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»
  5. Баняс Марію Миколаївну – здобувача освітнього ступеня магістр спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»
  6. Павлюк Дарину Ігорівну – здобувача освітнього ступеня магістр спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»
  7. Перетятька Івана Сергійовича – здобувача освітнього ступеня магістр спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»
  8. Рябушка Миколу-Георгія Миколайовича – здобувача освітнього ступеня магістр спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»
  9. Манелюка Владислава Дмитровича – здобувача освітнього ступеня магістр спеціальності «Хореографія»
  10. Пірог Юлію Вікторівну – здобувача освітнього ступеня магістр спеціальності «Хореографія»
  11. Антонюк Дарію Сергіївну – здобувача освітнього ступеня магістр спеціальності «Хореографія»
  12. Москалика Дмитра Івановича – здобувача освітнього ступеня магістр спеціальності «Хореографія»
  13. Онищук Ангеліну Валеріївну – здобувача освітнього ступеня магістр спеціальності «Хореографія»
  14. Павловську Анну Василівну – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Хореографія»
  15. Польченко Христину Вікторівну – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Хореографія»
  16. Шевчука Захара Олександровича – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Хореографія»
  17. Харитончик Лесю Олегівну – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Хореографія»
  18. Гудим Анну Романівну – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Хореографія»
  19. Шингер Анну Віталіївну – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Хореографія»
  20. Свинцицького Микиту Олеговича – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Сценічне мистецтво»
  21. Суща Володимира Миколайовича – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Сценічне мистецтво»
  22. Собуцьку Ірину Петрівну – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Сценічне мистецтво»
  23. Поплавську Олену Олексіївну – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Сценічне мистецтво»
  24. Шлапчинську Марію Михайлівну – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»
  25. Ющук Олену Олександрівну – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»
  26. Луцик Дарʼю Валентинівну – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»
  27. Самчук Олександру Петрівну – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»
  28. Головай Зоряну Василівну – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності»
  29. Семенюк Тетяну Миколаївну – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності»
  30. Мороз Галину Василівну – здобувача освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності»

Декан художньо-педагогічного

факультету                                                                                            доц. Дзюбишина Н.Б.