Про проведення урочистостей до Міжнародного дня студента

Про проведення урочистостей до Міжнародного дня студента

художньо-  педагогічним  факультетом  РДГУ .

Змістовні урочистості до Міжнародного дня студента розпочалися   музичним виконанням гімну художньо-педагогічного факультету РДГУ (автор – канд. педнаук, професор О. А. Сташук) і вшануванням пам’яті молоді «Небесної сотні», особливо  випускників РДГУ – Олександра  Храпаченка та Едуарда Гриневича, які віддали на майданні у Києві життя за Мир, Правду і демократичну Україну.

У святковому залі головного корпусу (вул. Степана Бандери, 12)   експонувалися кращі  творчі роботи студентів  кафедр образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва;  культурології та музеєзнавства у традиційній виставці «Студентські овиди » (організатор –  ст. викл, член Національної спілки художників України – В. А. Чернієнко). У  вернісажі взяла участь креативна молодь художньо-педагогічного факультету. Від імені ректорату та ради факультету присутніх привітали декан – канд. педнаук, доц. Н. Б. Дзюбишина і заступник декана з навчальної  роботи канд. педнаук, доц.О.П. Власюк. Ними також вручалися  Почесні грамоти, Подяки студентам-переможцям у навчальній, науково-творчій, виховній роботі.,  за проведення майстер-класів з традиційної художньої вишивки  учасниці щорічних мистецьких виставок, випускниці кафедри ОДПМ – Іванні Ожижук.

Святкове дійство   продовжив виступом канд. педнаук, проф., завідувач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва  О. А. Сташук, який завершив вітання  відзначенням студентів  Дипломами, які були постійними учасниками раніше проведених виставок як університетських, так і за межами  ВНЗ.  Лауреатам   творчого конкурсу за  оригінальну  подачу мистецьких творів на виставку був підготовлений сюрприз, солодке печиво смаковики-медалі. Їх приготувала викл. кафедри ОДПМ –  М. Ф. Голуб.

До урочистого святкування долучився  актив факультету, зокрема, студдекан  А. Ковальов, який звернувся до студентства з мудрими молодіжними висловлюваннями та побажанням.

Щире слово, життєстверджуюча музика, поезія,  інтригуючий танок пересипалися  виконанням пісень про Україну, майбуття молодих ентузіастів. Скрасили  чарівним співом  студентка   кафедри культурології та музеєзнавства – Юлія Кириченко, а також  професійним виступом учасники ансамблю українського танцю «Візерунки»  – студенти кафедри хореографії.  Вони збагатили художню частину виконанням жартівливого танцю «Залицальник».

Завершилися урочистості виконанням Гімну «Гаудеамус». Такий творчий, мистецький захід приніс багато молодіжних  спілкувань і задоволень, а тому закарбується у пам’яті нинішніх студентів РДГУ.

Вагомий сценарій творчих урочистостей  до Міжнародного дня студента  художньо-педагогічного факультету підготували та реалізували студенти  3 курсу мистецького напряму художньо-педагогічного факультету  – Дарина Павлюк та Іван Перетятько. Творчий проект  дійства   склала студентка 2 курсу ОДПМ – Анастасія Бачинська. Організатор та керівник    урочистостей свята  канд. філол. наук, доц. кафедри ОДПМ – Я. С. Вернюк.

30-31 жовтня 2019 року студенти факультету під керівництвом студентського активу та студдекана А.Бурчак організували та провели благодійний ярмарок до Хелловіна з продажу прикольних та смачних солодощів. 
Усі студенти активно долучились до виготовлення та продажу смаколиків. Усі, хто взяв участь в акції, мали чудову нагоду поділитися шматочком щастя з дітьми, яким доля рідко дарує свято, адже за кошти від ярмарку будуть придбані подарунки для дітей  Комунального  закладу «Тучинський
навчально-реабілітаційний центр».

         

 

«МЕНІ НЕ БАЙДУЖЕ» – з таким глибоким переконанням протягом поточного навчального року щонеділі студенти кафедри культурології та музеєзнавства брали участь у  «Волонтерських співанках», що проводилися у рамках акції «Крила надії» організованої Волонтерською групою допомоги армії України «Воїни світла».

 

Мета акції – збір коштів на допомогу бійцям  АТО.

    Найактивнішою учасницею «Волонтерських співанок» стала Ангеліна Бурчак – студентка першого курсу кафедри культурології та музеєзнавства. Вона 12 раз взяла участь у співанках, виконавши кожного разу по 3-4 пісні. А на загал наші студенти на співанках виконали близько 200 пісень.

 

    

 

Учасниками «Волонтерських співанок» були студенти кафедри культурології та музеєзнавства:

–  першого курсу: Ангеліна Бурчак, Марічка Лаврів, Ірина Клімцова.

 

 

другого курсу: Олена Усик.

– третього курсу: Марта Приймачук.

– четвертого курсу: Ольга Фарович,  Аніта Сердюк.

– магістрантка: Тетяна Радченя.

– заочної форми навчання: Вікторія Пашинська (ІІк.), Юлія Солодка (ІVк.)

 

 

 

 

 

  Приємно відзначити, що до нашої акції активно  долучилися: студентка кафедри театральної режисури Ірина Пришляк, та навіть брат нашої студентки заочної форми навчання Анни Томчук – Даніель Купчинський.

 

 

 

  

 

Ось такою збірною творчою командою ми протягом року робили свій посильний внесок у допомогу нашим бійцям у зоні АТО.

    Висловлюю щиру подяку кожному учаснику акції, адже ви не зважали ні на погоду, ні на інші, інколи несприятливі обставини, а  йшли і …. творили добро! Ваша небайдужість – це врятовані людські життя!

   З вдячністю і  повагою, доцент Н. Г. Шолудько.