Профорієнтація в Дубенському фаховому коледжі культури і мистецтв

22 квітня 2021 року колектив художньо-педагогічного факультету (доц. Дзюбишина Н.Б., доц. Власюк О.П., проф. Виткалов В.Г., проф. Сташук О.А., доц. Маркевич Л.А.) та Інституту мистецтв (проф. Сверлюк Я.В., ст. викл. Мазур Д.В., викл. Пастушок Т.В.) відвідали з профорієнтаційною метою Дубенський фаховий коледж культури і мистецтв. У ході зустрічі були обговорені питання співпраці, відбувся обмін досвідом, спілкування з викладачами та випускниками коледжу. На початку зустрічі викладач Пастушок Т.В.  (кафедра духових та ударних інструментів) та ст. викл., доктор філософії Мазур Д.В. (кафедра гри на музичних інструментах) привітали присутніх викладачів, здобувачів коледжу невеличким концертом. Випускники мали змогу продемонструвати свої творчі здібності, а також отримати відповіді на питання щодо продовження навчання в Рівненському державному гуманітарному університеті. Зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері.