Перемога у Всеукраїнському мистецькому конкурсі

У Міжнародний день вишиванки ми отримали чудову новину!

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету Ярослава Степанівна Вернюк стала переможницею Всеукраїнського конкурсу декоративно-прикладного та образотворчого мистецтв «Моя мистецька Україна», що проводився творчим об’єднанням мистецьких та культурних ініціатив «Галерея ідей» (Луцьк, 2021 р.).

За результатами цього конкурсу Ярослава Степанівна здобула І місце в номінації «Вишивка». На огляд журі був представлений вишитий нею сірим по сірому рушник «Материнська ніжність» з використанням технік: гладь, виколювання, мережування, вирізування.

Професійний «стаж роботи» Я.С. Вернюк у галузі художньої вишивки складає близько 40 років. Вона – активна учасниця фестивалів і виставок народної творчості та ремесел в Україні та за кордоном. Обрядові рушники Ярослави Вернюк зберігаються у приватних збірках в Україні, Польщі, Литві та Сполучених Штатах Америки.

Вітаємо шановну Ярославу Степанівну з перемогою й бажаємо подальших творчих звершень!