Відкриття виставки «Гобелен очима молоді»

8 червня 2021 р. о 14.00 год. у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «Гобелен очима молоді». Представлені роботи є підсумком навчальної діяльності здобувачів вищої освіти спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету. Усі виставкові твори  створені під керівництвом старшого викладача кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, лауреата обласної премії імені Ганни Леончук – Ірини Миколаївни Локшук.

Відкриття виставки реалізується в рамках проєкту «Мистецтво однієї школи: вчитель та його учні», започаткованого Рівненським обласним краєзнавчим музеєм. Ознайомитися з доробком талановитої молоді можна буде впродовж червня 2021 р.