Виставка «Гобелен очима молоді»

8 червня 2021 р. у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки «Гобелен очима молоді». Представлені роботи є підсумком навчально-мистецької діяльності студентів  кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету за останні роки. Експоновані твори   створені молоддю під керівництвом старшого викладача, лауреата обласної премії імені Ганни Леончук – Ірини Миколаївни Локшук.

На відкритті виставки з вітальним словом виступили Світлана Хомяк – заступник начальника управління культури та туризму ОДА, Олександр Сташук – професор, завідувач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, Василь Павлунь – старший викладач кафедри, друзі мисткині.

Відкриття виставки реалізується в рамках проекту «Мистецтво однієї школи: вчитель та його учні», започаткованого Рівненським обласним краєзнавчим музеєм. З виставкою можна ознайомитися впродовж червня 2021 р.