Вітаємо з перемогою в Міжнародному фестивалі-конкурсі «Sea Stars» м. Болгарія

Вітаємо студентів кафедри хореографії художньо-педагогічного факультету Христину Долайчук та Всеволода Грицевича, а також керівників творчого проєкту доцента Ларису Маркевич та старшого викладача Еллу Манелюк із отриманням почесного диплому  лауреатів 1 ступеня на міжнародному фестивалі-конкурсі «Sea Stars» м. Болгарія, який проходив 14-22 червня 2021 року в КК «Албена». Організаторами міжнародного фестивалю-конкурсу є ГО «Творча майстерня Діалог», ГО «Рівненська секція ради танцю» м. Рівне, кафедра хореографії РДГУ. Почесними членами журі від України були доцент кафедри хореографії Лариса Маркевич та викладач Ольга Гордєєва.

У конкурсній програмі взяли участь понад 100 учасників. Журі відзначило високу професійну підготовку студентів кафедри хореографії РДГУ  в номінації «Master» AGE CATEGORY 17-25 YEARS. Також студенти та викладачі відвідали майстер-клас Оксани Побережної, магістрантки, випускниці кафедри хореографії 2018 року, танцівниці, тренера contemporary, викладача класичного танцю, ведучого хореографа школи «DANCE Mafia», хореографа академії моделей «Empire of models» м. Тернопіль, судді всеукраїнських змагань «Step up», «Dance Storm», члена Міжнародної танцювальної ради при Юнеско.

Бажаємо викладачам та студентам кафедри хореографії подальших творчих успіхів!