ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СТУДЕНТИ, СПІВРОБІТНИКИ ФАКУЛЬТЕТУ!

Щиро вітаємо з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Від усієї душі зичимо всім здоров’я, щастя і добра. Нехай Ваші задуми і плани знайдуть своє втілення, а новий навчальний рік буде корисним та вдалим!
Запрошуємо першокурсників, студентський та викладацький колективи взяти участь в урочистій посвяті першокурсників, яка відбудеться 1 вересня 2021 року о 12.00 в холі навчального корпусу №1 (вул. С.Бандери, 12).