«Посвята у студенти ˗ 2021»

1 вересня 2021 року на художньо-педагогічному факультеті відбулась урочиста церемонія «Посвята у студенти ˗ 2021».  Концертну програму провели студенти 4 курсу кафедри театральної режисури Микита Свинцицький та Володимир Сущ. Автор сценарію та режисер – старший викладач Тетяна Сокіл. Звукорежисер – студентський декан факультету Ангеліна Бурчак.

Цьогоріч факультетська сімʼя  поповнилась близько 80 здобувачами денної форми навчання. З вітальним словом до першокурсників освітнього ступеня «Бакалавр» та «Магістр» звернулись декан факультету, доцент Дзюбишина Н.Б., завідувачі кафедр: професор  Виткалов В.Г., професор Сташук О.А.,  професор Богатирьов О.А., доцент Маркевич Л.А.

Студенти кафедри хореографії та Інституту мистецтв привітали присутніх мистецькими дарунками. Під час заходу було вшановано пам’ять Героя України, Героя Небесної Сотні, випускника факультету Олександра Храпаченка.

Зустріч продовжилась в аудиторіях, де деканат та кафедри провели виховну годину «Моя Україна ˗ єдина та вільна» з нагоди 30-ї річниці Дня незалежності України.