СТИПЕНДІЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Вітаємо здобувачку  вищої освіти  спеціальності «Сценічне мистецтво»
Собуцьку Ірину Петрівну, яка згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 27.07.2021 №856 упродовж 2020-2021навчального року  отримуватиме стипендію Героїв Небесної Сотні!

Ірина має високі показники у навчанні, займається активною науковою та громадською діяльністю.

Вже третій рік поспіль студенти художньо-педагогічного факультету спеціальності «Сценічне мистецтво», випускником якої був Герой України, Герой Небесної Сотні Олександр Храпаченко, виборюють право отримувати цю стипендію.

Як  зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет: «Стипендія імені Героїв Небесної Сотні – це шана тим наймолодшим та найсміливішим учасникам Революції Гідності, які відстоювали майбутнє України, тому ми маємо підтримувати підростаюче покоління в пам’ять про них».

Герої не вмирають!