Навчально-методичний семінар «Силабус»

Голова навчально-методичної комісії художньо-педагогічного факультету, заступник декана з навчальної роботи, доцент Власюк О.П. провела навчально-методичний семінар «Силабус» для викладачів факультету.
У рамках семінару були обговорені питання щодо основних вимог укладання силабусу згідно з положенням університету (pol_silabus_2021.pdf (rshu.edu.ua)). Було наголошено, що силабус – це документ, який готується для здобувачів вищої освіти з метою пояснення змісту дисципліни, результатів навчання, вимог щодо набуття відповідних компетентностей та забезпечення програмних результатів навчання.
Також на семінарі розглянуто принципові підходи до викладання навчальних дисциплін, зокрема методи та форми їх вивчення, інформація щодо оцінювання результатів навчання здобувачів вищої освіти.
Практика проведення навчально-методичних семінарів на факультеті продовжуватиметься і надалі.