Професор Р.М.Шеретюк виграла науковий грант Ягеллонського університету

Доктор історичних наук, професор кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва художньо-педагогічного факультету РДГУ Шеретюк Руслана Миколаївна виграла науковий грант – Стипендію Фонду імені Королеви Ядвіги Ягеллонського університету (Краків, Республіка Польща).
У Кракові Р.М. Шеретюк буде працювати над науковим проєктом «Мистецька спадщина Кароля (Лукаша) Гюбеля (1722 – 1793 рр.)» – видатного польського художника другої половини ХVІІІ ст., ченця римо-католицького ордену піарів, котрий все своє творче життя провів на Волині.
У науковому доробку Р.М.Шеретюк є низка праць, в яких розглядаються окремі аспекти життєвого шляху та еволюції творчої манери цього митця. Однак можливість опрацювання відповідних джерел і літератури в польських архівах і бібліотеках дозволить їй провести дослідження на якісно новому рівні.
Вітаємо Руслану Миколаївну з перемогою в авторитетному Міжнародному науковому конкурсі й зичимо успішної реалізації її проєкту!