Зустріч зі стейкголдером. Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

14 вересня 2021 року на кафедру образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва завітав директор КЗ «Рівненської державної дитячої художньої школи ім. І.А. Мартиненка», заслужений працівник культури України Артур Миртиненко. Відбулася конструктивна зустріч членів кафедри з Артуром Анатолійовичем, який є стейкголдером та рецензентом освітньо-професійної програми «Образотворче та декоративне мистецтво». Гостем були проаналізовані окремі положення освітньої програми, висловлені деякі зауваги щодо забезпечення освітнього процесу, приділена увага додатковим можливостям дитячої та вузівської художньої освіти. Освітній контент сьогодні формується з урахуванням потреб ринку праці і стейголдери допомагають нам зрозуміти основні вектори професійної підготовки. Таким чином, на кафедрі продовжується практика зустрічей із стейкголдерами, спрямованих на вдосконалення освітніх програм та освітнього процесу в цілому.