Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

До Дня Гідності та Свободи, який відзначатимемо 21 листопада, старшим викладачем кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету Локшук Іриною Миколаївною був проведений майстер-клас по ткацтву для курсантів Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного. Усі курсанти, які проходять практику на базі в/ч А4559 на Рівненщині, на одному диханні ручним тканням на верстатах змогли виконати зменшений варіант прапору України. Захід був наповнений атмосферою піднесення та гордості.

Майстер-клас впроваджено на запрошення працівників бібліотеки військової частини смт. Оржів Рівненської обл.