Відкриття художньої виставки «Екологія як свідомість»

7 грудня 2021 року у фойє навчального корпусу №1 Рівненського державного гуманітарного університету (вул. С.Бандери, 12) відбулося відкриття художньої виставки «Екологія як свідомість» студентів-магістрів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. У представлених роботах живописними засобами відтворено турботу та біль молодих митців за майбутнє рідної України, яка потерпає від глобальних екологічних проблем. Студенти-митці ділилися власними думками стосовно представлених композицій, викладачі-керівники аргументовано розповідали про творчі завдання, які вирішували їх студенти. У цілому виставка викликала надзвичайно цікаві та захоплені відгуки.

Співзвучним цій події виявилося і вручення Дипломів цим же студентам-митцям, які декілька місяців тому були учасниками Міжнародного конкурсу екоплаката під егідою Науково-методичної комісії з дизайну Міністерства освіти і науки України. Дипломи отримали Марія Баняс, Павло Юрчук, Юлія Конько, Анастасія Гаврилюк, Юлія Савонік, а також керівники – Микола Ганжа та Олександр Сташук.