Вручення дипломів магістрам факультету

Вручення дипломів магістрам художньо-педагогічного факультету!

13 січня 2022 року на художньо-педагогічному факультеті відбулось свято вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «Магістр» денної форми навчання.

Цьогоріч диплом магістра отримали 22 випусника, з них 11 – з відзнакою: хореографи, режисери, актори, культурологи, менеджери соціокультурної діяльності, фахівці з декоративно-прикладного мистецтва та музейної справи.

З вітальними словами до випускників звернулися декан факультету доц. Дзюбишина Н.Б., завідувачі кафедр проф. Сташук О.А.,доц. Маркевич Л.А., проф. Виткалов В.Г.

Святкову атмосферу заходу підтримувала концертна програма.

Після урочистої церемонії випускники, викладачі, батьки, гості продовжили спілкування. Упродовж теплої і дружньої зустрічі ще раз привітали магістрів, побажали активності, цілеспрямованості на професійному шляху, добробуту,  процвітання та миру. Зі словами поваги та вдячності студентський декан факультету, випускниця Бурчак А. звернулася до викладачів.

Колектив факультету щиро зичить випускникам натхнення, наполегливості, кар‘єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів та творчих планів!