Слава Україні!

У цей важкий час для країни кожен робить на своєму місці все для Перемоги. Ми тримаємо оборону на культурному та освітньому фронті, оскільки патріотичне виховання майбутнього покоління є важливим завданням для мирної, європейської України. У тиждень науки, ми підсумовуємо здобутки наших працівників. Департамент освіти і науки РОДА та Рівненська Мала академія наук учнівської молоді нагородили доц.Тюску Валентину Борисівну, викладача кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства за вагомий особистий внесок у справу виховання та навчання учнівської молоді й підготовку переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт унів Малої академії наук України в Рівненській області. Дякуємо нашим збройним силам, теробороні, волонтерам за можливість працювати. Все буде Україна!