Виставка полотен випускниці кафедри ОДПМ у Фінляндії

5 вересня 2022 року у бібліотеці Культурного Центру Ахйо в місті Тохмаярві (Фінляндія) відбулося відкриття виставки живописних творів за назвою «Посеред ніде» художниці Наталії Дейнеки, випускниці кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва художньо-педагогічного факультету РДГУ 2016 року випуску. На виставці представлено 17 робіт, виконаних на полотні та склі. Художниця захоплюється красою і досконалістю природи. Наталія Дейнека відтворює «магічність» реальності, як її відчуває, і намагається передати своїми роботами тепло і світло життя.
Зараз в умовах воєнного стану, коли темрява над Україною згустилася, її роботи теж змінилися… “Але, чим темніша ніч – тим яскравіші зірки”, – стверджує своїм пензлем художниця.
Вітаємо Наталію з персональною виставкою! Слава Україні!